Kávový Hot Catering

ZAJIŠŤUJEME KÁVOVÝ CATERING PRO VŠECHNY DRUHY AKCÍ.

Poskytujeme koncept založený na kvalitní pražené zrnkové kávě, rychlé a jednoduché nabídce kávových nápojů, včetně mléčných specialit.

Jednoduché, rychlé a kvalitní řešení. To je kávový catering Chicco d’Oro.

U nás kávový catering nepředstavuje kompromis, kdy jsme schopni nabízet kvalitní a rychlý servis prakticky kdekoliv. Kvalita servírované kávy i servis je vždy stejný a na vysoké úrovni. Espresso na garden party při firemní oslavě, či uprostřed sportovní akce u jezera bude stejný, jakož i na veletrhu či v showroomu. Jde nám především o to, abyste vy a vaši hosté dostali výbornou kávu – espresso stejně automaticky, jako například nealkoholické nápoje. Obrovskou výhodou celého systému je jeho nenáročnost jak na obsluhu, tak i na cenu. Základem je plně automatický profesionální espresso kávovar Franke a káva Chicco d’Oro Miscela Bar.

Celý systém kávového cateringu si můžete pronajmout bez obsluhy a to pouze za pronájem včetně veškerého vybavení, které obsahuje:

COFFEE CATERING – KÁVOVÝ CATERING A VYBAVENÍ

  • Profesionální kávovar Franke / Jura
  • Káva Chicco d’Oro Miscela Bar
  • Jednorázové kelímky a míchátka
  • Jednoporcový cukr branded Chicco d’Oro
  • Jednoporcové smetánky do kávy

– CHCI DOBROU KÁVU! –

To zní na většině eventech. My ji dokážeme přinést i na místa kdebyste ji nečekali. Využijte kávový servis i vy!
UDĚLĚJTE SVOJI AKCI HODNOTNĚJŠÍ. ZAVOLEJTE SWISS COFFEE RESCUE!

Coffee catering – kávový catering a vybavení pro jednorázové i dlouhodobé akce.

Systém je ideální pro veletržní expozice, coffee-breaky, firemní školení. Hodí se i na outdoorové akce, sportovní události nebo značkové eventy.

Poskytujeme koncept založený na kvalitní kávě, rychlé a jednoduché nabídce kávových nápojů, včetně mléčných specialit.Jednoduché i samoobslužné řešení, které přináší stále stejný a perfektní výsledek ať se jedná o espresso, cappuccino nebo latte macchiato.

Nehledáme komplikace tam, kde nejsou.

Káva na akce, školení, výstavy, prezentace

kávový catering Chicco d’Oro

Coffee catering - event

Kávový catering vhodný pro jakýkoliv event.

 

Jednoduché, rychlé a kvalitní řešení. To je kávový catering Chicco d’Oro.

Ref: S naší kávou jste se mohli setkat na Chillibraní 2013, při prezentaci legendární značky kol Bianchi a Rocky Mountains, na ikonickém běžeckém závodě podzimu Triepert Vokolo Priglu, na českém poháru Dračích lodí, či na Brněnském výstavišti při některé z akcí.

Catering

Catering