Káva Chicco d’Oro

Pražená Káva Chicco d’Oro

Prodej a velkoobchodní distribuce kávy Chicco d’Oro.

Nabízíme velkoobchod i maloobchod kompletního sortimentu kávy Chicco d’Oro. Zásobujeme kávou domácnosti, kanceláře, gastronomické provozovny, restaurace, hotely i kavárny jak kávou, kávovary tak i marketingovou podporou a kompletním kávovým servisem.

Klademe nejvyšší důraz na to důležité. KVALITU A CHUŤ!

Jedinečnost kávy spočívá ve výběru směsí, jejich míchání a tradičním postupu pražení. Nyní si můžete vychutnat kávu nejvyšší vybrané kvality. Zárukou značky kávy Chicco d’Oro je, stále stejný a tradiční postup pražení, kdy je zaručena opravdová a ryzí kvalita pro klasický italský způsob přípravy espressa. Tento postup a důraz při výběru zelené kávy, se odráží ve stále stejné a neměnné chuti kávy ve Vašem šálku. Jedině tak si jste schopni vychutnat vaše espresso vždy takové, jak jste zvyklí. Stejná chuť i kvalita kávy nyní i za rok.

Kávu lze objednat v našem specializovaném internetovém obchodě, kde je k dispozici káva Chicco d’Oro a také prémiové, kvalitní švýcarské espresso kávovary JURA, určené především pro domácnost a kanceláře a vysokokapacitní profesionální gastro kávovary Franke.

Jako naprostou špičkou a jádrem produkce značky Chicco d’Oro, je pražená zrnková káva Chicco d’Oro Tradition, která dokonale kombinuje chutě typické pro výrazné espresso s ovocnými chutěmi káv arabica.

Více informací o kávě Chicco d’Oro, o sortimentu pražené zrnkové kávy, mleté kávy, kávových specialit a doplňků ke kávovému servisu, naleznete na stránkách kávy Chicco d’Oro.

www.chicco-doro.cz